grupa sun stone

grupa sun stone

Zakres usług

Generalne wykonawstwo

Jako generalny wykonawca jesteśmy odpowiedzialni za całościową koordynację prac budowlanych na terenie zleconej inwestycji. Zakres naszych prac obejmuje działania od stanu zerowego aż po stan wykończeniowy, a także zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Posiadamy wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, dzięki czemu prace na każdym etapie przebiegają rzetelnie oraz terminowo.

Podwykonawstwo

W ramach działań naszej firmy realizujemy także poszczególne etapy budowy inwestycji jako podwykonawca. Proponujemy szeroki zakres prac obejmujący każdy proces budowlany. Poniżej prezentujemy szczegółowy zasięg naszych usług:

  • Stan zerowy budynku: roboty ziemne, fundamenty, piwnice, posadzki na gruncie i inne.
  • Stan surowy otwarty: ściany nośne, stropy, więźba dachowa, stropodach, słupy, kominy, izolacja cieplna, izolacja przeciwwilgociowa i inne.
  • Stany surowy zamknięty: ściany działowe, stolarka drzwiowa, stolarka okienna.
  • Stan wykończeniowy wewnętrzny: instalacje wewnętrzne, tynki wewnętrzne, glazura, terakota, parapety wewnętrzne, i inne.
  • Stan wykończeniowy zewnętrzny: tynki zewnętrzne, obróbki blacharskie i inne.
  • Instalacje zewnętrzne oraz zagospodarowanie terenu.

Kompleksowe wykończenia powierzchni komercyjnych i mieszkalnych

W swojej ofercie proponujemy kompleksowe wykańczanie wnętrz nieruchomości komercyjnych oraz mieszkalnych już po zakończeniu etapów budowy. W zakres naszych prac wchodzą działania doprowadzające obiekt do stanu pod klucz, umożliwiające wprowadzenie się potencjalnym klientom. Możemy tutaj wymienić m.in. układanie podłogi, malowanie ścian, montaż instalacji i systemów grzewczych, dekoracje pomieszczeń.

Nasi pracownicy w pełni wykorzystują potencjał danej powierzchni, zapewniając najwyższą funkcjonalność przy jednoczesnej dbałości o estetykę i niesztampowy design.  Współpraca z najlepszymi architektami pozwala osiągnąć niebanalne efekty i bezkonkurencyjne rezultaty.

Rewitalizacja kamienic i innych obiektów

Jednym z dodatkowych obszarów naszych działań, który daje nam ogromną satysfakcję, jest rewitalizacja. Tworzenie pomostu pomiędzy historią a tym, co jeszcze przed nami wywołuje poczucie prawdziwego spełnienia. Przywracamy do użytkowania obiekty, które z pozoru wydają się przeznaczone wyłącznie do rozbiórki.

Naszym celem jest zapewnienie mieszkańcom wysokiego komfortu użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu historycznego wyglądu obiektu. W tym przypadku zdecydowanie detal ma niezwykle istotne znaczenie. Poprzez dbałość o najmniejsze szczegóły przywracamy budynkom ich pierwotny blask.

Budownictwo ekologiczne

Kluczową zasadą panującą w naszej firmie jest prowadzenie działalności w sposób bezpieczny oraz w pełni świadomy. Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego, kładziemy silny nacisk na minimalizację oddziaływania wszelkich prac na otoczenie. Do naszych realizacji skrupulatnie dobieramy materiały budowlane, które są w maksymalnym stopniu przyjazne dla środowiska. Optymalizujemy swoje działania w całym cyklu budowlanym w sposób pozwalający na ograniczenie zużycia energii oraz produkcji odpadów.

Jako firma budowlana czujemy się odpowiedzialni za to, jaki wpływ nasza działalność wywiera na środowisko naturalne. Z tego względu szczególnie dbamy o to, aby podejmowane przez nas prace były zgodne z obowiązującymi normami ekologicznymi. Oferujemy usługi, które spełniają wymogi Unii Europejskiej oraz najwyższe standardy jakości w kontekście budownictwa ekologicznego, zwanego również budownictwem zrównoważonym.

Spotkaj się osobiście lub prześlij nam dokumentację do wyceny.
Przygotujemy ofertę, w której poznasz czas budowy, przebieg realizacji,
zakres prac oraz finanse. Buduj z nami!

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz do nas

+48 530 161 222
biuro@sunstonegroup.pl

albo wyślij wiadomość