grupa sun stone

grupa sun stone

O nas

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem, które od 2016 r. z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji budowlanych. Nasze działania koncentrujemy na rynku polskim, ukraińskim i niemieckim. Oferujemy wykonywanie prac budowlanych od stanu zerowego do stanu deweloperskiego w systemie generalnego wykonawstwa oraz podwykonawstwa.

Specjalizujemy się w realizacji zarówno obiektów użyteczności publicznej, jak i budynków mieszkalnych. Naszym fundamentalnym celem jest dostarczenie rozwiązań, które spełnią nawet najbardziej wyrafinowane wymagania klientów. Mając na uwadze mnogość kryteriów, jakimi kierują się współcześni kontrahenci, oferujemy nowoczesne rozwiązania o niemal nieograniczonych możliwościach.

Nasz zespół

O dokonaniach naszej firmy decyduje zespół wykwalifikowanych osób, które ją tworzą. Profesjonalna i doświadczona kadra specjalistów dba o realizację powierzonych zadań na najwyższym poziomie.

Liczne kursy i szkolenia branżowe pozwalają systematycznie podnosić kwalifikacje oraz pogłębiać zdobytą wiedzę. Jesteśmy przekonani, że wsparcie pracowników w doskonaleniu zawodowym, satysfakcja z wykonywanej pracy oraz przyjazna atmosfera są gwarancją zadowolenia naszych klientów. Odpowiednio zmotywowani i zaangażowani pracownicy stanowią najcenniejszy kapitał, decydujący o sukcesie i rozwoju firmy.

12

inwestycji

6

miast na świecie

140

pracowników

Nasza misja

Znakomita jakość, bezkompromisowa estetyka i wysoki poziom bezpieczeństwa to dla nas niekwestionowane priorytety. Swoje działania opieramy na rzetelności i terminowości, a także partnerskim podejściu do kontrahentów. W trosce o bezpieczeństwo użytkowania naszych realizacji, pracujemy na podstawie ekologicznych rozwiązań oraz innowacyjnych technologii.